در دوره های ارتقاپایه نظام مهندسی

بعد از قبولی در آزمون نظام مهندسی چه باید کرد؟

بعد از قبولی در آزمون نظام مهندسی چه باید کرد؟ – امیدواریم با توکل به خدا و تلاش خودتان در اولین باری که در آزمون شرکت کردید، نمره لازم برای قبولی را کسب نموده و قبول شوید. پس از قبولی در هر یک از آزمون های نظارت، اجرا و محاسبات آقایان در صورت داشتن کارت پایان خدمت و خانم ها به سازمان نظام مهندسی شهرتان مراجعه کنید و مدارک لازم برای صدور پروانه تکمیل کرده و ارائه دهید.

پروانه پایه 3 :

برای مثال جهت اخذ پروانه نظارت پایه 3 شما احتیاج به تایید دو عدد مهندس پایه یک دارید و برای اخذ پروانه پایه 3 اجرا شما باید در دوره ای که از طرف سازمان نظام مهندسی برای اخذ این پروانه اجرا می شود، شرکت کنید و مدرک آن را همراه خود داشته باشید، لازم به ذکر است که شرکت در این دوره ملزوم به عضویت شما در سازمان نظام مهندسی می باشد.

اعتبار قبولی در آزمون :

بعد از قبولی در آزمون نظام مهندسی چه باید کرد؟ اعتبار قبولی در تمامی آزمون های نظام مهندسی حداکثر 4 سال می باشد. ضروری است قبول شدگان در آزمون مذكور در مهلت تعیین شده نسبت به اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسی خود اقدام نمایند. قبولی آزمون كسانی كه در زمان ثبت نام فاقد شرایط لازم برای دریافت پروانه باشند كان لم یکن تلقی می گردد. آزمون های ورود به حرفه مهندسان در كلیه رشته ها فقط در پایه 3 به صورت تستی و تشریحی برگزار میگردد و ارتقاء پایه طبق آئین نامه اجرائی قانون و دستورالعمل های ابلاغی صورت می گیرد.

متقاضیان آزمون ورود به حرفه:

صلاحیت متقاضیان آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته های مهندسی شهرسازی، نقشه برداری و ترافیك بعدا از قبولی در آزمون، پروانه اشتغال بکار مهندسی پایه سه در صلاحیت های طراحی و نظارت را دریافت می نمایند.

نمرات 48 – 49 آزمون نظام مهندسی مرداد 1400 :

بدین وسیله دستورالعمل دوره های آموزشی برای شرکت کنندگان آزمون نفراتی که نمرات 48 و 49 را کسب نموده اند به ازای هر کسر نمره باید در یک دوره ی آموزشی ارتقا پایه شرکت نمایند.
درصورتی که شرکت کنندگان آزمون در صلاحیت های مختلف شامل محاسبات یا طراحی ونظارت واجرا مشمول این دستورالعمل شده باشند. دوره های گذرانده شده برای هر صلاحیت باید متمایز از صلاحیت دیگر باشد.

ارتقا پایه مجری برگزاری دوره های ورود به حرفه , تمدید و ارتقا پایه ی پروانه ی نظام مهندسی ساختمان دانشگاه پیام نور استان البرز با مدیریت دکتر مهدی آخوندی

0

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

wpChatIcon