با سلام – خیر به دلیل قانون حق کپی رایت امکان مشاهده مجدد و ارایه فیلم های ضبط شده کلاس  به دانشجو امکان پذیر نیست.

با سلام مهندس – نام کاربری شما  برای ورود به کلاس و آزمون همان آدرس ایمیل شما هست که هنگام ثبت نام در قسمت ایمیل وارد نمودید و گذرواژه ی شما همان رمزی است که در قسمت ایجاد رمز هنگام ثبت نام وارد نمودید.

سلام مهندس گرامی – وارد سایت ارتقا پایه شوید قسمت بالای صفحه روی نوار مشکی رنگ گزینه ی پورتال را مشاهده می کنید با کلیک برروی آن می توانید دوره هایی را که ثبت نام نموده اید تاریخ دقیق دوره ها  و  تاریخ آزمون ها را مشاهده نمایید. همچنین می توانید ازطریق ورود دانشجو به کلاس وارد حساب کاربری خود شوید و از تاریخ دقیق دوره ها و آزمون ها مطلع شوید.

با سلام خیر- پایان هر دوره یک آزمون بصورت آنلاین و چهار گزینه ای برگزار خواهد شد که حداقل نمره ی قبولی برای گذراندن هر دوره اخذ نمره ی 10 از 20 می باشد.

در صورت مردود شدن در هر دوره و یا عدم شرکت در آزمون مجددا باید دوره ی بعد را ثبت نام و شرکت نمایید.

با سلام بله امکان استفاده از گوشی همراه برای شرکت در کلاس ها در صورت پرسرعت بودن اینترنت شما وجود دارد ولی برای بهره مندی از همه ی خدمات کلاس و داشتن کیفیت بهتر استفاده از تلفن همراه توصیه نمی شود.

توجه نمایید اگر برای شرکت در آزمون از تلفن همراه استفاده می کنید اگر به هر دلیلی (مثل زنگ خوردن تلفن ) از قسمت آزمون خارج شوید امکان ورود مجدد به آزمون وجود ندارد .بنابراین استفاده از تلفن همراه توصیه نمی شود.

سلام مهندس گرامی – بعد از پایان هر دوره و برگزاری آزمون 7 الی 10 روز پس از پایان آزمون لیست نمرات شرکت کننده در هر دوره از طریق اینستاگرام و کانال تلگرامی که داخل سایت است به محضر شرکت کنندگان دوره اطلاع رسانی می شود لذا برای اطلاع از نمرات آزمون نهایی خود حتما در کانال تلگرام و اینستاگرام داخل سایت عضو شوید. نمرات شما پس از 7الی 10 روز همچنین  به واحد آموزش سازمان نظام مهندسی (ساختمان شماره 2 واقع در بلوار شهدای دانش آموز ) ارسال خواهد شد. بعد از اتمام دوره هایتان می توانید از طریق مراجعه به واحد آموزش پیگیر گواهیتان شوید.

با سلام –تمامی جزوات و نتایج سال ها زحمات  و تجارب اساتید مجرب ارتقا پایه در کانال تلگرام داخل سایت برای بهره گیری  شما عزیزان قرار داده شده است.برای ورود به کانال تلگرام وارد سایت ارتقا پایه شوید قسمت پایین و بالای صفحه آیکون آبی رنگ تلگرام را مشاهده می کنید .وی پی ان را روشن کنید و روی آیکون تلگرام ضربه بزنید مستقیم وارد کانال تلگرام می شوید و می توانید جزوات را با نام استاد داخل کانال جستجو نموده و دانلود کنید.

سلام مهندس وارد سایت ارتقا پایه شوید قسمت بالا و پایین صفحه آیکون اینستاگرام و واتس آپ را مشاهده می نمایید برای ارتباط با مدیر آموزش (دکتر مهدی آخوندی ) می توانید در این دو برنامه برای جناب دکتر پیام بگذارید و با ایشان در ارتباط باشید.

سلام مهندس –پایان هر دوره یک آزمون برگزار خواهد شد که به صورت آنلاین و چهار گزینه ای است معمولا زمان هر آزمون 30 دقیقه است و ورود به آزمون همانند ورود به کلاس از طریق ورود دانشجو به کلاس  می باشد.

سلام بله در صورت تمایل هریک از افرادی که در کلاس شرکت می کنند و حضور دارند می توانند از استاد گرامی مربوطه داخل کلاس خواهش نمایند که میکروفن آنها را فعال نمایند که بتوانند به صورت تصویری و صوتی داخل کلاس حضور داشته باشند .

با سلام مهندس گرامی بله ارتقا پایه مجری برگزاری دوره های ورود به حرفه ی اجراارتقا و تمدید پروانه ی نظام مهندسی این امکان را برای اعضای نظام مهندسی سایر استان ها فراهم نموده است که در تمامی دوره ها شرکت نمایند. برای شرکت در دوره های ارتقا پایه از استان های دیگر شما باید یک معرفی نامه از سازمان نظام مهندسی استان خود به دبیرخانه سازمان نظام مهندسی استان البرز فکس نمایید.پس از پایان دوره ها و صدور گواهی شما  سازمان نظام مهندسی استان البرز گواهی نامه شما را به سازمان نظام مهندسی استان شما پست خواهد کرد.

باسلام بعد از گذراندن دوره ها و انجام آخرین آزمون شما بعد از 10 روز می توانید با مراجعه به واحد آموزش سازمان نظام مهندسی استان البرز پیگیر گواهیتان شوید.

سلام-برای ورود به کلاس فیلم آموزش نحوه ی ورود دانشجو به سامانه که داخل سایت موجود است را مشاهده نمایید. ورود شما به کلاس از طریق خود سایت ارتقا پایه قسمت (ورود دانشجو به کلاس ) می باشد و نیازی به اپلیکیشن خاصی نیست.

سلام مهندس خیر برای حضور تصویری شما در کلاس الزامی نیست و کاملا اختیاری است .

باسلام مهندس گرامی برای مشاهده نحوه ی ثبت نام به فیلم آموزشی داخل سایت مراجعه نمایید و فیلم آموزشی نحوه ی ثبت نام ونحوه ی ورود دانشجو به کلاس را مشاهده نمایید.

باسلام خیر به دلیل شرایط کنونی فعلا مراجعه حضوری نداریم و ثبت نام به صورت آنلاین از طریق سایت انجام می شود.

0

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

wpChatIcon