در مقالات نظام مهندسی

اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه ی طراحی معماری

اعلام نتایج آزمون ورود به حرفه ی طراحی معماری- یرو اطلاعیه قبلی مبنی بر اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان مورخ مردادماه 1400 به اطلاع می رساند , نتایج آزمون رشته ی معماری (طراحی) استخراج گزدیده و از روز دوشنبه مورخ 1400/09/29 بر روی سامانه ی آزمون های ورود به حرفه قابل مشاهده است .لذا عزیزان می توانند از همین طریق نسبت به دریافت کارنامه اقدام نمایند.

درخواست بازنگری به نتیجه آزمون :

شرکت کنندگانی که موفق به کسب حدنصاب قبولی در آزمون ها نشده اند چنانچه درخواست بازنگری نسبت به نتیجه ی آزمون داشته باشند میتوانند درخواست خود را باتوجه به فرم پیوست بصورت کتبی با ذکر مشخصات کامل که شامل :

(شماره داوطلبی , نام و نام خانوادگی , شماره شناسنامه , تاریخ تولد , رشته آزمون , آدرس دقیق و شماره تماس )
از طریق ایمیل به آدرس زیر حداکثر تا تاریخ 1400/10/06 ارسال نمایند:

tarahi@inbr.ir با ذکر مشخصات : شماره داوطلبی و نمره کسب شده مربوط به آزمون مرداد ماه 1400

اطلاعیه دفتر مقررات و ملی ساختمان:

پیرو اطلاعیه اعلام نتایج قطعی آزمون‏های ورود به حرفه مهندسان مورخ مردادماه1400 و نظر به موافقت مقام عالی وزارت راه و شهرسازی در جهت مساعدت با شرکت‌کنندگان به دلیل شرایط حاکم بر جامعه و همه‌گیری بیماری کرونا، شرکت‌کنندگان درصورت کسب نمرات ۴۸ و ۴۹ آزمون مذکور مشروط به گذراندن دوره‌های آموزشی مصوب شیوه ‏نامه صدور، تمدید و ارتقاء پایه مهندسی و قبولی در آزمون پایان دوره و اخذ گواهینامه قبولی تا حداکثر پایان اسفندماه 1401، به عنوان قبول‌شدگان در آزمون مردادماه 1400 محسوب می‏شوند.

درصورتی که شرکت کنندگان آزمون در صلاحیت های مختلف شامل محاسبات یا طراحی ونظارت واجرا مشمول این دستورالعمل شده باشند. دوره های گذرانده شده برای هر صلاحیت باید متمایز از صلاحیت دیگر باشد.

لذا دستورالعمل دوره‌های آموزشی مذکور به ادارات کل راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان ابلاغ شده و مهندسان می‌توانند از طریق مراجع مذکور از جزئیات برگزاری دوره‌های آموزشی مطلع و برای شرکت در دوره‌ها اقدام نمایند.
داوطلبان گرامی توجه نمایید :

مجدداً تاکید می‌گردد این دستورالعمل فقط مربوط به آزمون مهرماه 1399 و مرداد 1400 بوده و قابل تعمیم به آزمون‌های دارای اعتبار قبل و آزمون‏های دوره‌های آینده نخواهد بود و داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی نشده‌اند و مشمول این دستورالعمل نمی‌باشند بایستی در آزمون‌های دوره بعد شرکت نمایند.

0

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

wpChatIcon