در مقالات نظام مهندسی

نمرات 48-49 آزمون شهرسازی مرداد1400

نمرات 48-49 آزمون شهرسازی مرداد1400-اطلاعیه دفتر مقررات و ملی ساختمان:
پیرو اطلاعیه اعلام نتایج قطعی آزمون‏های ورود به حرفه مهندسان مورخ مردادماه1400 و نظر به موافقت مقام عالی وزارت راه و شهرسازی در جهت مساعدت با شرکت‌کنندگان به دلیل شرایط حاکم بر جامعه و همه‌گیری بیماری کرونا، شرکت‌کنندگان درصورت کسب نمرات ۴۸ و ۴۹ آزمون مذکور مشروط به گذراندن دوره‌های آموزشی مصوب شیوه ‏نامه صدور، تمدید و ارتقاء پایه مهندسی و قبولی در آزمون پایان دوره و اخذ گواهینامه قبولی تا حداکثر پایان اسفندماه 1401، به عنوان قبول‌شدگان در آزمون مردادماه 1400 محسوب می‏شوند.

درصورتی که شرکت کنندگان آزمون در صلاحیت های مختلف شامل محاسبات یا طراحی ونظارت واجرا مشمول این دستورالعمل شده باشند. دوره های گذرانده شده برای هر صلاحیت باید متمایز از صلاحیت دیگر باشد.

لذا دستورالعمل دوره‌های آموزشی مذکور به ادارات کل راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان ابلاغ شده و مهندسان می‌توانند از طریق مراجع مذکور از جزئیات برگزاری دوره‌های آموزشی مطلع و برای شرکت در دوره‌ها اقدام نمایند.
داوطلبان گرامی توجه نمایید :

مجدداً تاکید می‌گردد این دستورالعمل فقط مربوط به آزمون مهرماه 1399 و مرداد 1400 بوده و قابل تعمیم به آزمون‌های دارای اعتبار قبل و آزمون‏های دوره‌های آینده نخواهد بود و داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی نشده‌اند و مشمول این دستورالعمل نمی‌باشند بایستی در آزمون‌های دوره بعد شرکت نمایند.

ارتقاپایه:

ارتقاپایه مجری برگزاری دوره های ورود به حرفه ,ارتقاو تمدید پروانه نظام مهندسی مهندسان ساختمان دانشگاه پیام نور استان البرز با مدیریت دکترمهدی آخوندی

عناوین دوره های مورد نیاز جهت ارتقاپایه از 3به2 و 2به1 رشته ی شهرسازی :

1-آماده سازی اراضی شهری
2-انطباق شهری ساختمان ها

گذراندن حداقل یک دوره از دوره های فوق برای مهندسین پایه 3 شهرسازی , برای ارتقا پایه از 3 به 2 کفایت می کند.

ای مهندسین دارای پروانه اشتغال نظام مهندسی پایه 3 و پایه 2 , شرایط ارتقاء پایه نظام مهندسی شامل شرط زمانی و شرط کسب نمره قبولی در آزمون مربوطه وشرکت در دوره ها –کلاس های آموزشی – سمینارها و کنفرانس ها و … می باشد .

 

0

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

wpChatIcon